facebook icon

vizitky, oznámenia

dekor

vizitky

Vizitka - 45 cm2 papieru, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou každého obchodného jednania, či stretnutia s Vašimi klientmi a nie je to len obyčajná menovka. Pokiaľ chcete solídne prezentovať firmu, okrem grafického návrhu je dôležitá aj kvalitná tlač a výroba. Zariadíme všetko. Vyrábame už od 100 ks a to ako plnofarebné tak aj na špeciálnych papieroch - perleťových príp. je možný výber zo vzorkovníka. K zákazkám pristupujeme individuálne a ponúkame Vám ideálnu formu realizácie - pri odbere nad 1.000 ks ponúkame exkluzívnu kvalitu vizitiek za bezkonkurenčnú cenu a to s obojstrannou plnofarebnou tlačou a naviac grafické zpracovanie návrhu ZDARMA.

Cenu vzitiek si môžte spočítať aj pomocou našej online kalkulačky.

oznámenia

Pri príležitosti životného jubilea, svadby, či oslavy Vám vytlačíme pozvánky rôznych druhov. Samozrejmosťou je plnofarebná tlač na kriedovom, či perleťovom papieri dľa Vášho výberu, či vkusu.

galéria

arrow
vizitky a oznámenia vizitky a oznámenia vizitky a oznámenia vizitky a oznámenia vizitky a oznámenia vizitky a oznámenia vizitky a oznámenia vizitky vizitky vizitky a oznámenia vizitky a oznámenia vizitky a oznámenia vizitky a oznámenia vizitky a oznámenia vizitky a oznámenia