facebook icon

reklamný textil

dekor

reklamný textil

reklamný textil

V našej ponuke služieb je aj dodanie a potlač textilu, kde sa využívajú rôzne metódy potlače textilu v závislosti od druhu a množstva. Potlač sa realizuje sieťotlačou na 6 farebnom karuseli, pomocou použitia thermo-transférového lisu, alebo digitálnou tlačou, či sublimáciou. Pri nízkych počtoch potlače textilu sa využíva termolis, kde sa aplikuje pri vysokej teplote a tlaku vyplotrovaný motív z fólie (gumový efekt) alebo Flocku (semišový povrch grafiky), alebo sa aplikuje sublimačný výtlačok (plnofarebné logo a aj fotografie). Kombinácia a počet farieb je neobmedzený. Zameranie potlače je hlavne na tričká, polokošele, montérky, šiltovky, tašky... Treba si vybrať len z katalógov, kde sa nachádza množstvo kvalitného reklamného textilu v rôznych veľkostiach a pestrých farebných škálach. Pre stanovenie presnej ceny za Vaše logo je potrebné zaslať predlohu, určiť počet, rozmer potlače, na základe ktorých vám urobíme presnú kalkuláciu ceny.

zástavy

Zástavy vyrábame sublimačnou technológiou zaručujúcou stálosť farieb. Používame 115-gramový materiál - 100%polyester "Polyflag", ktorý zaručuje zvýšenú odolnosť voči vplyvom počasia. Rozmer a tvar plne prispôsobujeme požiadavkám a nárokom zákazníka. Maximálna šírka, ktorú dokážeme vyrobiť z jedného kusa materiálu je 150 cm. Dĺžka nie je obmedzená.

vlajočky

Ponúkame vlajky firemné ako aj štátne. Uchytenie na stožiar riešíme pomocou vytvorenia tunela, alebo karabínkami. Na stolové vlajočky používame 100% polyester "Satén", ktorý vyniká jemným leskom. Vlajočky môžu byť potlačené jednostranne alebo obojstranne, so strapcami alebo šnúrou po obvode. Stolové zástavky sú štýlovou dekoráciou na firemnom stole, či výstavách.

galéria

arrow
reklamné predmety reklamný textil reklamný textil reklamný textil reklamný textil reklamný textil reklamný textil reklamný textil reklamný textil reklamný textil reklamný textil reklamný textil reklamný textil reklamný textil reklamný textil reklamný textil reklamný textil reklamný textil reklamný textil