facebook icon

laser

dekor

Laserové značenie

Vždy, keď nastane otázka označenia produkcie, je použitie laseru elegantným a účinným riešením. Laser vytvára na povrchu materiálu s vysokou presnosťou stály, mechanicky odolný, kontrastný a inak nenapodobiteľný popis. Všetko prebieha v jednej krátkej operácii bez použitia chemických prísad a farieb, alebo mechanických zásahov do štruktúry materiálu. Vhodným typom laseru (vláknový-fiber, alebo CO2) je možné označiť prakticky akýkoľvek kovový i nekovový materiál, pričom povrch značeného výrobku môže mať premenný tvar a rôznú povrchovú úpravu. Zmenou parametrov laseruje možné prechádzať od povrchového popisu v niekoľko mikrónovej vsrtve materiálu (kovové predmety, plasty) až po laserové gravírovanie do väčšej hĺbky (drev.predmety, kožen. diáre...)

Galvo laser je vhodný na priemyselné značenie kovov a plastov ale aj na značenie kovových reklamných predmetov a šperkov.

galéria

arrow
laser laser laser laser laser laser laser laser laser laser laser laser laser laser laser gravírovanie laserom frézované písmená laser - kompozitný materíal laser laser